Ana Sayfa Hayata Dair Çift Saatlerin Anlamı 2021

Çift Saatlerin Anlamı 2021

Çift saatlerin anlamı konulu makalemizde sizlere;
00.00 – 01.01 – 02.02 – 03.03 – 04.04
05.05 – 06.06 – 07.07 – 08.08 – 09.09
10.10 – 11.11 – 12.12 – 13.13 – 14.14
15.15 – 16.16 – 17.17 – 18.18 – 19.19
20.20 – 21.21 – 22.22 – 23.23 gibi saatlerin anlamları hakkında bilgiler vereceğiz.

Saatlerin Anlamları

Aynı rakamların yan yana gelmesi ile oluşan saatler ayrı bir önem taşımaktadır. Bu saatler saat olmanın dışında farklı anlamlar taşımaktadır.

 • 00.00 Anlamı Onun Hayallerini Süslüyorsun

Herkesin hayallerini süsleyen biri elbette vardır. Onun hayallerini süsleyen tek kişi, günün her saati aklında olan ve hayal kurduran sensin.

Özellikle gece olduğunda aklında sadece sen varsın, bunu aynı saatlerin anlamı içerisinde en güzel anlamlarından birisi olan 00.00 saatinden anlayabilirsin. İnsanlar başını yastığa koyduklarında düşündükleri tek şey, sevdikleri, vicdanları, merhametleri ve bilinç altındakiler olur. Yani tamamen duygusal bir saat olan 00.00 seni düşünmesi için oldukça geçerli bir sebep.

Onun için ne ifade ettiğini hiç düşünmediysen, gözden geçirmen iyi olacak. Seni seven ve geceleri dahi seni düşünen birisi mi istersin yoksa aksi mi? Mutluluğu seçmen ve o kişiye değer vermen senin için daha makul olacaktır…Daha fazlası için tıklayın> 00.00 Anlamı

 • 01.01 Anlamı Seni Çok Seviyor

Saatlerin anlamı konusundan yola çıktığımızda 01.01 saatinin anlamı sevdiğin ya da hoşlandığın insanın seni sevdiğini belirtir. Karşındaki insanın düşündüğü tek şey seni çok sevdiğidir. Bu ilişki başlama aşamasında ya da çoktan başlamış da olabilir.

Daha önce bu kadar sevilmediğine de emin olabilirsin. Bu insan mutlaka senin kıymetini bilecek ve seni anlayıp dinleyecek bir insandır. Çünkü her zaman senin isteklerini ön planda tutacaktır.

Bu davranışlara sen de kayıtsız kalamayıp onun seni hayatının merkezine aldığı gibi sen de onu hayatının merkezine alacaksın. Eğer bu saate denk geldiysen mutlu sonla bitecek ve dillere destan olacak bir aşk seni bekliyor demektir. Ayrıca bu duyguları yaşaman çok yakındır…Daha fazlası için tıklayın> 01.01 Anlamı

01 01 saat anlamı nedir

 • 02.02 Anlamı Seni Düşünen Biri Var

Sevgiyi ve sevdayı zamana bırakan kişiler için saatlerin anlamları vardır. 02.02 ile karşı karşıya gelinirse, o kişi sizden hoşlanıyor anlamına gelir. Hal ve hareketlerinle, onu baştan çıkardın. Sizinle uzun vade de bir yaşam düşünüp düşünmediği çok net değildir.

Fakat şuan için, senin doğru bir insan olabileceğini düşünüyor. Ona güven duygusunu hissettirmek çok önemlidir. Dengesiz tavırlar içindeyseniz, onun sizden uzak durmasına sebep olabilir. Seni uzaktan takip eden, ayrıca sana hayranlık besleyen biri var. O insan, sizinle konuşma yapabilir. En kısa sürede gelip hislerini siz karşı açacaktır.

Bu durumda ona, karşılıksız kalmayın. Biraz beklemek gerekebilir. Zamanla iyi gelişmeler olacak. Sabırla beklemek gerekir. Bu kişi uzaktan olabilir veya yakın çevrenizden bir olabilir. Bu saat hoşlanmanın zamanıdır…Daha fazlası için tıklayın> 02.02 Anlamı

 • 03.03 Anlamı Sana Aşık Olmaya Başlıyor

Çift saatlerin anlamı konusu içinde yer alan 03.03 saatinin anlamı karşındaki insanın sana karşı yavaş yavaş ısınmaya başladığını ve gelecekle alakalı planlar kurmaya başladığını belirtiyor.

Şu an için sonsuz bir aşktan söz edemesek de hoşlanmanın bir tık ötesinde olan bir ilişkiden söz edebiliriz. Karşı taraf senin tavırlarını ve hareketlerini çok beğeniyor ve bir diyalog içerisinde yaptığın konuşmalarını dakika dakika dikkate alıyor. Her an hayran bir şekilde seni düşünüyor ve seninle mutlu bir gelecek planlıyor.

Bundan sonraki zaman içinde de dikkatle düşünmelisin. Şayet ki onu seviyorsan ona ilgi gösterebilirsin ancak ona karşı bir şey hissetmiyorsan karşı tarafı da boşu boşuna umutlandırmayıp bu duruma son vermelisin…Daha fazlası için tıklayın> 03.03 Anlamı

 • 04.04 Anlamı Seni Seviyor

Bildiğiniz gibi bir günde 24 saat vardır ve 04.04 bu saatlerden biridir. Kimileri çift saatlerin anlamı 2021 inanırken, kimilerine göre tamamen hurafeden ibarettir. Bu saatler genellikle iyiye yorulurken birkaçı kötü anlama çıkarılabilmektedir.

Saatlerinde gören kişiler gayet şanslıdırlar çünkü karşılarındaki kişi, kendilerini sandıklarından daha çok sevmektedir. Bütün planlarını sizinle yapıp, bütün hayallerini hatta hayatlarını farkında olmasanız da sizinle kuruyor olabilir. Çift saatlerin anlamı 2021 gören insanlar, karşılarındaki kişilerin resmen kendilerinin için yemek yediklerini düşünseler az olmaz.

Çift saatlerin anlamı 2021 diğer saatlerden bir nebze daha güzel gelebilmektedir çünkü en çok platoniklere hitap etmektedir. Erkeklerden zor duyulan ”Seni seviyorum” cümlesini duymak isteyen kadınların saat yoluyla idrak edebilmesidir 04.04…Daha fazlası için tıklayın> 04.04 Anlamı

 • 05.05 Anlamı Senden Hoşlanmıyor Seni Sevmiyor

Saatler ve anlamları konusu içinde yer alan 05.05 saatinin anlamı hoşlandığınız ya da sevdiğiniz biri varsa maalesef o kişi sizden nefret etmekte olduğunu ifade eder.

Özellikle de bu saati uykunuzdan uyanarak tesadüf eseri olarak telefonunuza baktığınız bir zamanda gördüyseniz, bu gerçeğe alışmanız gerekir. Çünkü üzerine düşüp de kendinizi paralamanın da bir etkisi olmayacaktır. Muhtemelen de üstüne çok düşerek onu ilgiye boğdunuz, o kişi de sizden soğudu.

Ona söylemiş olduğunuz ufacık bir yalan ya da tutarsız hareketleriniz veya konuşma tarzınız onu sizden soğutmuş da olabilir. Şimdi yapmanız gereken davranış ise size karşı nefret besleyen bu kişinin size karşı bir hissiyatı olmadığına emin olduğunuz anda bu kişiden uzaklaşmanız olacaktır…Daha fazlası için tıklayın> 05.05 Anlamı

 • 06.06 Anlamı Pek Keyfin Olmayacak

Saatlerin anlamı 2021 yılında 06.06 saatinin anlamı seni iyi bir günün beklemeyecek olduğunu ifade eder. Hesapta olmayan sorunlar ya da haberlerden kaynaklı olarak bugün epey canınız sıkılabilir veya moralinizi bozan olaylarla da uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

İlişkinizde veya aile hayatınızda olan problemler sebebiyle de işinize odaklanmak çok zor olabilir. Sevdiğiniz insanlar da bir canınızı sıkabilirler. Bu nedenle de bugün bütün motivasyonunuzun düşmesine sebep olabilirler.

Sizi sinirlendiren şey ne olursa olsun, bu olaylar karşısında sakinleşmek pek kolay olmayacaktır. Bu nedenle bugün insanların kalbini kırmamak adına herkesten uzak durmayı düşünebilirsiniz. Hoşlandığın veya ilişki yaşadığın bir insan bugün seni mutsuz edebilir. Sosyal medyada onun hakkında gördüğünüz bir şeyden dolayı da canınız çok sıkılabilir… Daha fazlası için tıklayın> 06.06 Anlamı

 • 07.07 Sizden Çocuğu Olsun İstiyor

07.07 aynı saatlerin anlamı ile karşılaştıysanız; sizinle kurduğu planları tahmin edemeyeceğiniz kadar güzel. Birlikteliklerde hoşlanma, sevgi, aşk olabilir. Evlilik fikri artık aranızda oluşabilir hatta teklif dahi almış olabilirsiniz.

Ancak çocuk fikri, evli insanlar arasında dahi kolay kolay verilen bir karar değilken, sizden çocuk isteyen birinin varlığı sizi şımartmalı. Ne kadar şanslı olduğunuzu söylemeye gerek yok. Sizden hoşlanmanın, sevginin, hayat kurmanın ötesinde beklediği şey, ikinizin bir parçası. Yani bu ölümsüz aşk kadar kuvvetli bir bağ.

Kimse arada bu kadar kuvvetli bir bağ olsun istemez ya da kolay kolay güvenemez. Fakat karşınızdaki kişi bunu oktan düşünmüş bile, sizden beklediği tek şey olumlu bir cevap…Daha fazlası için tıklayın> 07.07 Anlamı

 • 08.08 Güzel Bir Kahvaltı Daveti Geliyor

Uzun zamandır seni uzaktan seyreden, hayallere dalan ve hayranlıkla sana bakan birisi var. Yaptığın her hareket onun gözünde çok güzel ve etkileyici. Gülüşün, konuşman, hareketlerin kısacası sen olan her şey onun sana hayranlıkla bakması için yeterli.

Bir taraftan arkadaşlarından araştırmalar yaparak hoşlandığın ne varsa öğrenmeye çalışıyor. Seninle günün her saati görüşmek tek hayali, fakat bugünlerde eğer saatlerin anlamı içerisinde 08.08 saatini gördüysen seninle kahvaltı yapmak ve sabah uyandığın güzel yüzünü, sabah güneşi ile görmek istiyor demektir.

Bu teklife hayır demeden önce kahvaltı sohbetlerinin keyfini gözden geçir. Belki de en güzel aşkın doğuşu bu teklif sonrası ortaya çıkar ne dersin?…Daha fazlası için tıklayın> 08.08 Anlamı

 • 09.09 Seni Üzecek Bir Söz Söyleyecek

Çift gelen saatlerin anlamı konusunu ele aldığımızda 09.09 saatinin anlamı karşındaki kişi bugün seni sözleriyle kırabilir demektir. Ancak bu seni sevmediğini göstermiyor. İş yerinde yaşamış olduğu problemler veya kadınsa da bu kişi adet döneminin yaklaşması nedeniyle kırıcı olabilir.

Bu davranışlara karşı izlenmesi gereken temkin yöntemi ise bu durumun geçici olacağını ve sorununuzun çözüleceğini düşünerek kendinizi rahat ettirmek olacaktır. Eğer bu söz sende çok ağır yaralar açmışsa da üzerinden biraz vakit geçtikten sonra bu durumu onunla paylaşmak sizi rahatlatacak ve sizi kıran insanın kırıldığınızı anlamasını sağlayacaktır.

Ancak siz bu durumu onunla paylaşmadan sizin kırgın olduğunuzu asla alamayacaktır. Çünkü insanlar bu kadar öngörülü varlıklar değildir…Daha fazlası için tıklayın> 00.09 Anlamı

 • 10.10 Anlamı Senden Nefret Ediyor

Bir inanışa göre saatlerin çift olarak aynı sayıları göstermesinin özel anlamları vardır. Ancak sadece saatlerin anlamı gözükmesi içi devam edip gitmeleri yeterli olmaz. Kişilerin bir anda saate bakma isteği duymaları ve baktıkları zaman yansıma saatlerle karşılaşmaları gerekir.

Kişinin hayatında yer alan biri varsa eğer 10.10 saatinin anlamına göre, o kişi sizi sevmiyordur. Sadece bu saate bağlı anlam durumu değildir ve bu sistem bir inanış olduğu için her yansıma saatte farklı anlamlar vardır.

Kimi zaman o kişinin de seni sevdiğini, seni düşündüğünü, seni aldattığını veya daha farklı anlamları gösterebilir. Bununla birlikte 10.10 saatinin görülmesi, kişilerin aklına bu durumu getirmelidir…Daha fazlası için tıklayın> 10.10 Anlamı

10.10 saat anlamı nedir

 • 11.11 Sana Sürpriz Yapacak

İnsanlar arasında doğan ve gelişen birçok farklı inanış vardır. Bu inanışlardan bir tanesi de, çift saatlerin özel anlamlar taşıdığına dair olan inanıştır. Birbirinin aynısı sayı değerlerine sahip olan saat ve dakika kısımları kişilere özel bir anlamı işaret eder.

11.11 saatinin anla mı da, kişinin değer verdiği birinin sürpriz yapacağıdır. Ancak bunun geçerli olması için saat başında beklemek ve özel olarak bu saati denk getirmek gerekmez. Hatta bu durum 11.11 saatinin anlamını geçersiz kılar.

Farkında olmadan ve kişinin kendi isteği ile saate bakması sonucu bu durumu fark etmesi gerekir. Benzer şekilde diğer saatlerin anlamları da vardır ve aynı şartlar sağlandığında o anlamlar geçerli olur…Daha fazlası için tıklayın> 11.11 Anlamı

 • 12:12 Anlamı Seni Ailesine Anlatıyor

Çift saatlerin anlamı incelendiğinde 12.12 saatinin anlamı karşındaki kişi seni ailesine anlatıyor ve artık her şeyin yolunda gideceğini belirtiyor demektir. Ailesine sürekli senden bahsediyor ve seninle olan gelecek hayallerini ailesiyle paylaşıyor.

Eğer seni ailesine anlatan kişi bir erkekse sevdiği kadına çok fazla değer veriyor demektir. Çünkü erkekler genelde ailesine bu tip durumlardan kolay kolay bahsetmezler ve olayın evliliğe doğru gittiği son dakikalarda ailelerin haberi olur.

Eğer seni ailesine anlatan bir kadınsa da senden çok hoşlanıyor ve seninle birlikte bir hayat kurmak istiyordur. Fakat erkeğin ailesine anlatması çok daha üstün bir durumdur. Bu yüzden de ne kadar değer gördüğünün her zaman farkında olmalısın…Daha fazlası için tıklayın>12.12 Anlamı

 • 13.13 Seni Arayacak

Sevgilisi olan olmayan neredeyse herkes çift veya ters saatlere takılıp, anlamına. bakabilmektedir. Çift saatlerin anlamı 2021 olumsuz bir durumdan olumlu haber vermek anlamına yorulabilir.

Sevgiliniz veya eşinizle son zamanlarda yaşadığınız bir sorundan ötürü sizinle konuşmak istiyor fakat arayacak olan kişinin aklına yaşadığınız tartışma geldikçe aramaktan vazgeçiyor olabilir.

Çift saatlerin anlamı 2021 partnerinizle aranızın açılmasına sebep olmadan en kısa sürede partnerinizi dinlemeniz öneriliyor. Aksi taktirde körü körüne dikkate alınırsa, bu durum ileri zamanlarda önünüze engel olarak çıkabilir.

Arayacak olan kişileri sorunların büyümemesi için engel olmamak gerekir. Çift saatlerin anlamı 2021 ilişkilerin yaralarını saran bir saatlerdir. Gönlünüz varsa partnerinizi cesaretlendirmekte fayda var…Daha fazlası için tıklayın> 13.13 Anlamı

 • 14.14 Evlilik Teklifi Geliyor

Birbirinden emin olmak, güvenmek, enine boyuna düşünmek ve sonunda evlilik kararı almak. Oldukça uzun bir süreç ve aynı zamanda her ilişkide beklenen bir sondur.

Birliktelikler her zaman evlilik ile bitmez, çünkü uzun süren ilişki sonrası çoğu zaman krediler tüketilir, hatalar yapılır, gerçek kişilik ortaya çıkar ve anlaşılamayan noktada sonlandırılır. Karşınızda sizinle ilgili bütün bu sorunları aşmış, hayatının her anında sizi görmek isteyen birisi var.

Aynı saatler ve anlamları içerisinde 14.14’e denk geldiniz, çok şanslısınız, karşı taraf ise size rastladığı için sizden daha şanslı. Evlilik ile taçlandırabileceğiniz bu mutluluk için az zamanınız kaldı. Hazırlıklara başlasanız iyi olur…Daha fazlası için tıklayın> 14.14 Anlamı

 • 15.15 Gözlerden Uzak Bir Tatil Seni Bekliyor

Öğle saatlerinde gözün saatine ilişti ve akrep ile yelkovan saatlerin anlamı 2021 rakamlarını gördün o halde şanslısın. Seninle birçok hayal kuran ve baş başa zaman geçirmek için sabırsızlanan biri var.

Sevdiğin ya da hoşlandığın biri olabilir bu kişi. Belki de seni ne kadar düşündüğünün henüz farkında bile değilsin. Bir an önce hazırlıklara başlasan iyi edersin. Çünkü sana tatil teklifiyle gelmeye hazırlanıyor. Her şeyi düşünmüş, planlamış, gideceğiniz yer bile gitmenizi bekliyor.

Bu kadar düşünceli birinin teklifine hemen hayır cevabı vermeden önce biraz düşünmelisin. Stresli günlük yaşamdan biraz olsun uzaklaşman sana da iyi gelecek. Birbirinizi yakından tanıma fırsatınız olacak…Daha fazlası için tıklayın> 15.15 Anlamı

 • 16.16 Seni Aldatıyor Olabilir

Uyarıcı saatler arasında olan aynı saatlerin anlamı her zaman denk gelen bir saat değildir. Şayet karşılaştıysanız bu sizin temkinli ve dikkatli olmanızı ifade eden saatler arasındadır. Öncelikle durumu tam anlamıyla araştırmalı ve emin olmalısınız.

Son dönmelerde sevdiğiniz kişi ile tartıştıysanız ve aranızda bir soğukluk var ise tehlike çanları çalıyor demektir. Sakin olarak düşünün ve neden bu duruma geldiğinizi irdeleyin. Ne olursa olsun aranızdaki bu durum aldatmayı gerektirmez.

Öncelikle kendisini arayın, bu arama görüntülü olursa içiniz rahat eder. Haber vermeden yanına gitmenizde yine neler yaptığını hakkında size fikir verir. Eğer aldatıyorsa ondan sessizce ayrılmanız en doğru olanı, çünkü siz bunu hak etmiyorsunuz…Daha fazlası için tıklayın> 16.16 Anlamı

 • 17.17 Anlamı Mutlu Bir İlişki

Aynı saatler 17 17 anlamı geldiğinizde mutlu bir ilişki sizleri bekliyor olacaktır…Daha fazlası için tıklayın> 17.17 Anlamı

 • 18.18 Seni Bu Kadar Seven Bulamazsın

Yaşama dair birtakım öngörülerde bulunmak için çift gelen saatlerin anlamı konusunda durumu iyi bir şekilde yorumlamak gerekir. 18.18 zaman dilim de bu kapsamda önemli olan sürelerden biridir. Çünkü bu saat kişinin sevdiğine bir şekilde bu sevgisini açıklaması gerektiği anlamını taşır. Karşınızdaki insanın sizin sevginiz bilmesi ve bu yönde duygularını daha fazla güçlendirmesi gerekir.

Bu bakımdan mutlaka zaman kaybetmeden bu duygulardan ona da bahsedilmesi gerekir. 18.18 gibi güzel bir zaman dilimi tam olarak bu durumu ifade etmektedir. İnsanlar sevilme duygusundan oldukça hoşlanırlar. Bu durum bir açıklığa kavuşturulduğunda her iki tarafından hayatında daha olumlu değişimler meydana gelir. 18.18 saat dilimi, sevgisini açan insana değer verilmesi gerektiği anlamını da taşır…Daha fazlası için tıklayın> 18.18 Anlamı

 • 19.19 Seni Öpmek İstiyor

Eğer bu saatle karşılaştıysanız sizi harika şeyler bekliyor demektir.19.19 saatlerin anlamı aşkı temsil ediyor. Sevgiliniz veya flörtünüzle çok yakınlaşmış ve sizi öpmek isteğini belirtiyor. Sevginin en heyecan dolu anı temastır. Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyle temas halinde olmak, en eşsiz duygulardan biridir. Bu öpücük tamamen hoş ve romantik duyguları yansıtacak.

Sevdiğiniz kişi bu özel anı bekliyor olabilir. Eğer ki, sevdiğinizle uzun süredir birlikteliğiniz varsa mutlaka duygularınızı belli etmelisiniz. Cep telefonunuza ya da bilgisayara baktığınızda bu saate denk geldiyseniz, çok güzel duygulara kapılabilirsiniz. Hazırlığa bakmalı ve motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Bu saat dilimi tamamen sevgiyi, aşkı, mutluluğu ve güzelliği temsil ediyor…Daha fazlası için tıklayın> 19.19 Anlamı

 • 20.20 Anlamı Şuan Başkasının Yanında

Gün içinde defalarca saate bakıyoruz ve saatlerin, dakikaların da kendine göre anlamları var 20.20 saatlerin anlamları gibi. Belki tesadüfen belki de beklediğiniz bu saat pek de iç açıcı değil.

Şu an bir başkasıyla bir rivayete göre evde, başka bir rivayete göre herhangi bir yerde oturuyor. Sizi sevmediğinden değil, sizinle yaşadığı bir sorun yüzünden çözümü başkasının yanında arıyor.

Saatlerin anlamları belki sevgi testi de yapıyor olabilir dikkatli olmakta fayda var. Deneniyor da olabilirsiniz. 20.20 biraz uyanıkları sever. Her ne olursa olsun durum ciddi olabileceğinden düşünüp hareket etmekte fayda var.

Kadın ya da erkek olmanız saatlerin anlamları için fark etmiyor. Sizin bilmediğiniz şeyi size bildirdiğini, sizin fark etmenizi sağlayabilir…Daha fazlası için tıklayın> 20.20 Anlamı

20.20 saat anlamı nedir

 • 21.21 Seninle Gelecek Hayalleri Kuruyor

Kaç kişi hayatınızda gelecek hayalleri kurar. İşte siz günün herhangi bir saati 21.21 bu dilime denk geldiyseniz birisi var demektir.

Bu çift saatlerin anlamı değerli olduğunuzu zaten biliyorsunuz fakat karşınızdakinin sizin hakkındaki düşüncelerinden emin olmayabilirsiniz. Herkes ne düşündüğünü ne hissettiğini ve planladığını belli etmeyebilir. Buna ketumluk dense dahi altında birçok sebep vardır.

Sizi seven ve her an düşünen karşınızdaki bu kişi sizi gözlemlemek adına epey zaman geçirmiştir. Hayatımın kadını ya da erkeği demek için epey yol kat etmiş ve sonuç olarak sizin doğru kişi olduğunuz kanısına varmıştır. Bu kararı alırken size her geçen gün âşık olan bu kişi seni gerçekten seviyor…Daha fazlası için tıklayın> 21.21 Anlamı

 • 22.22 Anlamı Sizi Kahve İçmeye Davet Edecek 

Çift saatlerin anlamı 2021 yılında 22.22 saatinin anlamı eğer sevdiğiniz kişiyle henüz sevgili olmadıysanız, sizi kahve içmeye davet edecektir. Şu an için aklında olan tek kişi sizsiniz ve sizinle buluşarak size yakın olmayı hayal ediyor.

Sizinle zaman geçirerek sizi yakından tanımak istiyor. Bu teklif size karşı olan yoğun hislerin bir göstergesidir. Bu buluşmada ilişkinin şekilleneceğini söylemek mümkündür. Buluşma sırasında da kahve eşliğinde duygularınızı birbirinize açabilirsiniz.

Buluşmadan sonra da yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aklınızda geçen tüm duyguları paylaşırsanız eğer güzel bir yol da çizebilirsiniz. Bu nedenle de 22.22 saatinin anlamını ciddiye alarak bu özel gün için şu andan itibaren hazırlıklara başlayabilirsiniz…Daha fazlası için tıklayın> 22.22 Anlamı

 • 23.23 Senin İçin Hayatının İlki Ve Teki Olduğunu Düşünüyor

Saatlerin anlamı 2021 seçenekleri arasında 23.23 zaman diliminin çok güzel bir ifadesi vardır. Bu durum sizin karşınızdaki insan için çok değerli olduğunuz anlamını taşımaktadır. Ayrıca çift saat, onun sizi her şeyden farklı gördüğü ve size iyi bir şekilde güven duyduğu anlamlarını da taşır. Sevginizi hissettirdiğiniz kişi sizinle ilgili olarak harika gelecek planları yapıyor olabilir.

O güzel bir aşk hayatı yaşayarak sizinle her zaman mutlu olmak istiyor. Yaşamda doğru ve kaliteli sevgiyi bulmak her zaman mümkün olmaz. Bu yüzden siz de mutlaka bir şekilde karşınızdaki bu kişiye bir değer vermeli ve ona sevginizi her zaman hissettirmelisiniz…Daha fazlası için tıklayın> 23.23 Anlamı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

OKUMALISINIZ

şekilli değişik a harfleri

En Güzel Şekilli A Harfi

0
Şekilli a harfi konulu bu günkü yazımızda siz değerli okurlarımıza değişik a harfleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Şekilli A Harfleri Şekilli a harfi ile yazılarınızın içerisinde...