Gizlilik Politikası

www.bilgiall.com, tüm hakları saklıdır. Online içerik platformu olan web sitemizde yayınlanan güncel haberlerin, kodların, röportajların, resimlerin, fotoğrafların ve site içindeki tüm girdilerin telif hakları Bilgiall.com’a aittir. Bilgiall.com sitesi içerisinde yayınlarda kullanılan yazıların, materyallerin, resimlerin, fotoğrafların, ses ve video dosyalarının, dizaynın ve tasarımın, animasyonların ve tüm ek kaynakların telif hakları 5846 sayılı yasa gereğince korunmaktadır. Bilgiall.com sitesi tarafından yayınlanan hiçbir yazı ve içerik, bilgiall.com sitesi tarafından yazılı izin alınmadan, ticari amaçlarla yayınlanamaz, kopyalanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz ve paylaşılamaz. Kaynaklarımızı paylaşmak isteyenler, kaynak kısmında sitemizi belirtmek zorundadır.

Değişiklik Üzerine

Bilgiall.com haricindeki linkler, yeni bir pencerede ya da sayfada açılmaktadır. Bilgiall.com sitesi üzerinde yayınlanan ve yorumlanan tüm metinler, yazarların sorumluluğuna aittir. Bilgiall.com, bildirim yapmadan, zaman, tasarım ve yazı konularında ve farklı alanlarda değişikliğe gidebilir. Site üzerinde gösterilen kaynakların doğrulu ve yanlışlığından, site sorumlu değildir. Paylaşım yapan yazarın ve yorumlayanın sorumluluğuna aittir.

Kullanıcı Gizliliği

Bilgileriniz sadece Bilgiall.com sitesi içerisinde kullanılmaktadır. Yasalara uygun olmayan durumlar dışında, kullanıcı bilgileriniz, adlarınız ve mail adresleriniz sitemizde gizli kalmaktadır. Sitemizden bilgi almak ve bültenlerimize abone olmak için gerekli izinleri verdiğiniz takdirde, bizlere kim olduğunuzu bildirmek zorundasınız. Mail adresiniz ve adınız sizlere düzenli olarak bilgi yollamamıza yardımcıdır. Bilgiall.com ile etkileşime girdiğiniz için kişisel bilgilerinizi paylaşırsınız. Çerezleri kullanarak, bilgi toplarız.