Ana Sayfa Hayata Dair 21.21 Saat Anlamı 2022 Nedir?

21.21 Saat Anlamı 2022 Nedir?

Bu günkü yazımızda siz değerli okurlarımıza 21.21 saat anlamı 2022 nedir sorusunun cevabını bulmaya çalışıyor olacağız.

21.21 Anlamı Ne Demek?

21.21 ne anlama gelir en çok merak edilen sorulardan olup sizleri bir yolculuğa çıkartarak anlamını paylaşmak isteriz. Eskiden hayaller vardı, içinde çocuklar, kuş cıvıltıları, yemyeşil bahçesi ve pembe panjurları olan hayallerdi bunlar. İnsanlar sevdiklerini düşündüklerinde geleceğe dair en sevilen hayaller arasındaydı.

Hayaller şu anda fazla değişmese de artık daha temkinli ve kısıtlı hayaller kurulmaya başlandı. Körelen sevgiler, çıkar ilişkileri derken hayaller yok edildi. Fakat hala umut vaat eden insanlar yok değil. Dünyada sınırlı sayıda kalsalar da iyi ki de varlar.

Kol saati, duvar saati ya da telefonundan baktığın saat hiç fark etmez, herhangi bir zamanda baktığın saatte karşına pat diye çıkan 21.21 saat anlamı nostalji rüzgarları estiriyor. Artık seninle pembe panjurlu hayaller kuran biri var demektir.

İlginiz Çekebilir: Çift saatlerin anlamı tamamına https://bilgiall.com/cift-saatlerin-anlami/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Neden Akrep ve Yelkovan Bu Kadar Benziyor?

Evet, 21 21 saat anlamı 2022 bu işin içinde bir gariplik var ama ne? Saat bir zaman çizelgesinde çıktığımız yolculuktur. Zamana dair filmler bile yapılır. Zaman geçiştir, gelecektir, beyinle iletişim halindeki tek yoldur. Eskiden teknoloji yoktu fakat beyin gücü, gönül gözü, hisler vardı. Sevdiğinin ayağı taşa değse kalbinde bir sızı, saçının teline savrulsa rüzgârdan haber gelirdi. Rüyalar, saatler, astrolojik durumlar bunların her zaman birbiri ile ilişkisi var. Peki, saatlerin farklılıkları arasında; ters, aynı ve çift saatler neden var? 21 21 saat anlamı nedir?

Tik Tok Saat 21.21 Seninle İlgili Gelecek Hayalleri Kuran Biri Var

Gözlerin bunları görecek kadar şansıymış diye söze başlıyor ve 21 21 anlamı nedir hemen paylaşıyoruz. Sizin sevdiğiniz biri var ise ve onunla artık birlikteyseniz, karşınızdaki kişi sizden daha hızlı olarak geleceğe yolculuk yapmaya başlamış.

Vagonlarda;

Hayallerini tek tek vagona koyuyor, ilk vagonda siz varsınız.

  • 2121 saat anlamı 2022 çocuklarınız
  • Sevdiğiniz canlılarınız
  • Birlikte yaşayacağınız eviniz
  • Yolculuk yapacağınız karavanınız
  • En sevdiğiniz şarkılar
  • Aşk sarhoşu eden içecekleriniz

Bu trende yok yok saat 21.21 anlamı 2022 mutluluk treni, her şey ince detayına kadar hesap edilmiş ve tek eksik sizsiniz. Tren kalkmış ve geleceğe doğru hareket eden bulutların üzerinde yol almış bile. Siz de bu hayal trenine binerek olumlu olan her şeyi, yolculuk sonunda o tren vagonunda kendinize getirebilirsiniz. Hayaller asla ertelenmez ve hayal treninde hiçbir para geçmez.

Ne Yapmalısınız?

Sevdiğiniz kişiyi aramak için sarılın telefona ya da evini biliyorsanız bir çanta hazırlayın ve kapısını çalın. Biraz şaşırsa da içinden geçirdikleri gerçek olacağı için bunun rüya olduğunu zannetmesi ve gerçeğe dönüştüğünü görmesi birkaç dakikasını alacaktır. 21 21 ne demek diye sorabilirsin, muhtemelen anlamını bilmediğini söylese de internetin başına geçerek öğrenmeye çalışacaktır. Esprili olan bu yaklaşımla mesajı alarak gerekeni yapacaktır.

Bu saat 21.21 anlamı sizin geleceğinize doğru giden saattir. Duvarınızda saat varsa bu saate ayarlayın ve durdurun. Her baktığınızda bu saati görün, çünkü bir daha karşılaşmanız sizin duble şanslı olduğunuzu gösterecektir. Böyle saatler her zaman denk gelmez fakat sizi seven böyle biri oldukça sizin sırtınızda asla yere gelmeyecek gibi görünüyor.

Ayrıca 22:22 Anlamı, 23:23 Anlamı ve 00:00 Anlamı yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

OKUMALISINIZ

Çift Saatlerin anlamı

Çift Saatlerin Anlamı 2022

0
Çift saatlerin anlamı konulu makalemizde sizlere; 00.00 - 01.01 - 02.02 - 03.03 - 04.04 05.05 - 06.06 - 07.07 - 08.08 - 09.09 10.10 - 11.11...