Ana Sayfa Bilgisayar Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Bugünkü yazımızda siz değerli okurlarımıza pubg mobile hile nasıl yapılır sorusunun cevabını vermeye çalışıyor olacağız. Ayrıca pubg mobile görünmezlik, ölümsüzlük, para, kıyafet, para ve birçok hileleri anlatacağız.

Pubg Mobile Hile Yapma

Günümüzün ve son zamanların popüler oyunları arasında yer alan ve milyonlarca kişinin bir anda oynadığı bir oyun olan Pubg oyunu en çok oynanan oyunlar arasındadır. FPS oyunları arasında yerini alan ve savaş alanına sahip olan Pubg oyunu çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca insanın beğenisini kazanmıştır.

Bu oyun içerisinde birden fazla hile yapma durumu söz konusu olabiliyor. Kişiler oyunları daha iyi ve uzun süreli oynamak için bu Pubg mobile hile yöntemlerine başvuruyor. Bu Pubg mobile hilesi ile birlikte daha profesyonel şekilde oyunlar oynamaya çalışıyorlar. Oynanan Bu oyun bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oyun içerisinde takım oyunları veya kişisel olarak oynama imkanları mevcuttur. Bu da oyun içerisinde uzun süreli olarak kalmayı beraberinde getirir. Bu nedenle papçi hile yapma durumları kendini gösterir. Bu hileler arasında Pubg para hilesi gibi hileler vardır. Bu nedenle en çok sorulan sorular arasında hileli Pubg ve hileli Pubg mobile nasıl oynanır söz konusu olmaktadır. Bu yazımız içinde Pubg hile yapma nasıl olur bakacağız.

Pubg Oyun Hileleri

Bu hilelere başlık olarak bakacak olursak;

  • Pubg mobile görünmezlik hilesi
  • Pubg mobile royale pass hilesi
  • Pubg mobile kıyafet hilesi
  • Pubg mobile telefon hilesi
  • Pubg mobile ölümsüzlük hilesi

Bu gibi hileler başta olmak üzere birden fazla hilenin varlığından söz etmek mümkündür.

Görünmezlik Hilesi

Oyun içerisinde Pubg mobile görünmezlik hilesi ile birlikte rakipleriniz tarafından görünmeyen Bir savaşçı haline gelebilirsiniz. Pubg oyunu içerisinde bu hile ile birlikte oyundaki yer alan rakipleriniz sizleri göremeyecek ve bu nedenle döndüremeyeceğin ektir. Ama bu tür hileler Yüzünden oyun içerisinde uzaklaştırma alabilmeniz mümkündür. Bu görünmezlik hilesini ise belirli sitelerden indirerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu oyun içerisinde hile son zamanlarda artmıştır. Artması ile birlikte oyun içerisinde ile başvurmayan oyuncular bu duruma oldukça fazla sinirlenmektedir.

Royale Pass Hilesi

Papçi oyunu içerisindeki diğer hilelerden biri de Pubg mobile royale pass hilesi olarak karşımıza çıkıyor. Pubg oyunu içerisinde 600 UV ile başlayarak satılan royale pass özelliği söz konusudur. Bunun için UC üretim merkezlerinden faydalanabilirsiniz veya internet sitesinde yer alan UC üretim programları ve uygulamalarını indirip de UC üretme şansı yakalayabilirsiniz. UC kodlarına olduktan sonra yapılması gereken tek şey oyun içindeki royale pass özelliğini satın olmaktır. Bu şekilde royale pass hilesini yapmış olabilirsiniz. Bunun yanında bir de başka bir yöntem olarak Tayvan sunucusu üzerinden oyuna bağlanarak royale pass kazanma şansınız olmaktadır. Bu şekilde sunucu size yeni bir oyuncu gibi görmekte ve size hediyeler vermektedir. Sezon için geliştirilmiş olan royale pass özelliği de size hediye olarak verilmektedir.

Kıyafet Hilesi

Oyun içindeki Pubg mobile kıyafet hilesi ile birlikte ücretsiz olacak şekilde pahalı aksesuar veya kıyafetleri sahip olma imkanınız vardır. Oyuncuların çok istedikleri bu hile yabancı kaynaklarda paylaşılan ekstra dosyalar ile olabilmesi iddiası söz konusudur. Bu ekstra dosyaları indirirken indirilen yerlerin güvenilir olup olmadığı bilinmemektedir.

Bu yüzden kıyafet hilesi yapmak için indirdiğiniz dosyaları güvenli olan sitelerden indirmeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz bu dosyalar normal tarayıcılar ile tarandığında herhangi bir virüs bulunamamış olabilir. Ama bu dosyaların arkasına gizlenen bazı virüsler söz konusu olabiliyor. Bu virüsler ise çok fazla olabilecek şekilde tehlikeler barındırıyor.

Oyuncular genellikle kıyafet hilesi gibi hilelerde illegal işlere girişmektedirler. Bu durum ise kişilerin telefonlarına ya da bilgisayarlarına zarar verebilmektedir. Her hile içerisinde olduğu gibi kıyafet hilesi yapmak için ne güvenilir siteler içerisinden indirme işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu şekilde Pubg mobil içerisinde hilelerinizi kullanabilirsiniz.

Telefon Hilesi

Her hile de olduğu gibi bu hile için de birden fazla site içinde Pubg mobile telefon hilesi söz konusu olmaktadır. Bu hileleri ise Apk dosyalarını indirerek gerçekleştirmek mümkündür. İndirmek istediğiniz hileyi bulup linkinden indirip hileyi kullanabilirsiniz.

Ölümsüzlük Hilesi

Oyun içindeki Pubg mobile ölümsüzlük hilesi en çok kullanılan hilelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyun bir savaş oyunu olduğu için oyun içinde ölme ve yararlanma gibi birden fazla durum söz konusu oluyor. İnsanlar için bu durum sinir bozucu olmaktadır. Bu nedenle oyun içinde daha fazla kalmak ve rakipleri yenmek için kullanılır.

Hatta bunun yanında seviye atlama ve oyun içinde para kazanmak için oyunu kazanmak gerekir. Bu durumda ise en çok yardımcı olabilecek hile ölüm hilesidir. Bu hile ile ölümsüzlük elde edilir ve oyun içinde kalırsın. Bu hileyi elde etmek için ise bazı siteler içinde dosyalar mevcuttur. Bu dosyaları indirerek ve kurulumunu yaparak oyun içinde ölümsüz olma durumu sağlanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

OKUMALISINIZ

şekilli değişik a harfleri

En Güzel Şekilli A Harfi

0
Şekilli a harfi konulu bu günkü yazımızda siz değerli okurlarımıza değişik a harfleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Şekilli A Harfleri Şekilli a harfi ile yazılarınızın içerisinde...