Yasal Uyarı

Basın ahlak ilkelerine uymaya söz veren www.bilgiall.com, tüm hakları saklı olarak hizmet vermektedir. Basın ahlak ilkeleri gereğince içeriklerimiz kamu zararına olacak şekilde paylaşılamaz ve kişisel yarar için kullanılamaz. Ahlaka aykırı olabilecek, müstehcen içerik yayınlanmasına izin verilmez. Din istismarı söz konusu olmaz. 5846 sayılı “Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına” uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemiz içerisindeki yazılar, yorumlar ve makaleler, www.bilgiall.com kaynak gösterilerek, farklı meralarda yayınlanabilir ve link olarak paylaşılabilir. Bilgiall.com üzerinde yayımlanan tüm yazıların sorumluluğu, yazarlara aittir. Sitemiz, www.bilgiall.com haricinde açılan hiçbir harici linkten sorumlu tutulamaz, sorumluluğunu almaz.

Yasal Bildirimler Üzerine

Bilgi ve özgün içerik paylaşımını hedef edinmiş www.bilgiall.com sitemiz, hukuka ve yasalara aykırı olmayacak, telif ve kişilik haklarına ters düşmeyecek şekilde yayın yapmayı benimsemiştir. Sitemiz, içerikleri ve hizmetleriyle birlikte, 5651 sayılı yasa gereğince tanımlanmış olan “İçerik Sağlayıcı” olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle içeriklerimizin özgün olması, sizlere sağlayacağımız içeriklerin kalitesini doğrudan etkilemektedir.

Uyar ve Kaldır Prensibi

Bu nedenle, sitemiz üzerindeki haberlerin doğruluğundan ve gerçekliğinden şüphe ettiğiniz zaman, telif ve kişilik haklarının ihlal edildiğini düşündüğünüz zaman “UYAR ve KALDIR” sistemimiz devreye girmektedir. Yasal hakların çiğnendiğini düşünüyorsanız, İletişim Formu aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz ve bildirdiğiniz içerikler, eğer iddia ettiğiniz gibi haklara ters düşüyor ve hukuka aykırıysa hemen kaldırılması sağlanır. Böylece içeriklerin kalitesi sağlanmış olur.